DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Kamarádi

 

Naše největší kamarádka je zlatá Gi,jejíž osud nebyl zrovna nejrůžovější...naštěstí byla včas zachráněna Vendulkou. Bydlí v Říčanech u Prahy a jak jsme k sobě přišly? Přes Bulteriéra v nouzi,pak se holky sčuchly na Bullteku, kde se projevilo,že i Gi mám vrozenou srdeční vadu. Fotky z akcí nejen společných jsou zde

              
 
 
 
JOPINKA

   

     

     


Jopi nar. 9/2004 je kříženec z útulku.Když jsme si ji brali,vážila 1 kg a měla 2 měsíce,patřila i s maminkou a dalšími 14 příbuznými pejsky jednomu bezdomovci,který zemřel.Jmenuje se na počest našeho kamaráda,který má přezdívku Jope.Je velmi chytrá,blázen do všech aportků a ničeho se nebojí.Najde i kamínek,který jsem měla v ruce,hozený do hromady štěrku.Teď váží asi 4 kg a má krásné oči a velké uši. Zůstala u bývalého přítele a vládne všem domácím zvířatům 

 

 

Claire Ranua nar. 30.8.04 neboli Caira je ušlechtilá fenka rhodéského ridgebacka, která patří mojí kamarádce Gabce.Holky spolu od malička chodily na coursing a tak si na něj i hrají i na každé vycházce.Caira Thayu honí a loví a když už Thaya nemůže,tak ji Caira s obrovským řevem zakousne.Jinak jí lehce opovrhuje a čím víc si ji nevšímá,tím víc Thaya stojí o její přízeň.Ale jinak se mají holky moc rády.

 

 

Amálka  nar. 6/2004 ,je zlaté štěstí z útulku,odkud ji adoptovala kamarádka Iva.Váží 8 kilo, ale sebevědomí má jako dva bulterieři :-) Thayi bere u nás doma granule,vyhání ji z pelechu a vůbec se jí nebojí.Jinak je velice nadějná agilitářka a miluje balonky všeho druhu.

 

Turinka nar. 5/2003 byla kříženec bulteriera a stafordšírského teriera.Můj kamarád na ni neměl čas a tak jsem se o ni půl roku starala a udělala jsem s ní zkoušky ZZO.Potom jsem jí našla na inzerát novou majitelku a žije s čivavákem v Rakousku.Byla takový malý milý váleček,povahou jako bulterier,ale při výcviku vše prováděla rychleji.

Branko je bratr od Turinky,bydlí v Praze,ale víc informací o něm nemám.

  s Vendulkou  

Annie nar. 19.1.2003 oficálně Urtica Trojský kůň,je Vendulčina dcera po Unionovi.